TV PER VETURË shiten.Sidomos te mira per femij

Shitet nga: Goni 19 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet 2 TV Video per veture. Tv jane ne gjendje te rregullt dhe punojn me DVD,CD & USB,pra mund te shiqohen dvd te ndryshme filma,music,filma vizatimor per femij etj. Tv vendosen prapa dy karrikave te para,ne menyre qe pamjet te shihen nga karrikat prapa (shih nje shembull nga nje foto interneti si duken,poashtu foto tjera te Tv qe shiten).Per info kontakt viber +38344224145 Goni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim