BANG & OLUFSEN VX 7000

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 13 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET VIDEO RECORDER I TIPIT BANG & OLUFSEN VX 7000 , VIDEOJA ESHET E TESTUAR DHE PUNON SHUME MIRE ESHTE ME 7 KRISTALE VJEN ME DIRIGJUESIN E VET , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim