JVC HR XV3

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET DVD PLAYER DHE VIDEO RECORDER JVC HR XV3 PAJISJA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim