Kran + Kranist Profesionist (Krani 5 -7- 9 Metra)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alb 28 Sht 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 22 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Ofrojme kran bashk me kamer dhe kameraman profesionist ne te gjithë territorin e Kosovës.Krani ka gjatësinë 5, 7 ose 9 metra varesisht prej ambientit. Kamerat jane Sony FULL HD me kualitetin me te larte.Te interesuarit kontaktoni ne nr +38345649094


nikon canon lens sigma objektiv lente dslr full frame blic godox pentax tokina kandgjere apsc lumix Panasonic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim