PANASONIC DMR EH 57

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET PANASONIC DMR EH 57 EDHTE DVD RECORDER ME 160 GB MEMORIE SI DHE POSEDON HDMI DALJE ,, DIRIGJUES TE VETIN ORIGJINAL JU MIREPRESIM

☎️ 049 211 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim