PANASONIC DMR EH65

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET DVD RECORDER PANASONIC DMR EH65
ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE POSEDON HARD DISC 250 GB HDMI DALJE , DALJE DIGJITALE SI DHE DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim