PANASONIC DMR EH80V

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 21 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET PANASONIC DMR EH80V , POSEDON SD CARD DVD RECORDER VIDEO RECORDER SI DHE HDD , ESHTE ME DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL JU MIREPRESIM

☎️ 049 211 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim