PANASONIC DMR EX72S

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET DVD RECORDERI ME HDD 250 GB SI DHE POSEDON EDHE RISIVERIN DIGJITAL TE INTEGRUAR USB DHE HDMI DALJE , ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE POSEDON DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL JU MIREPRESIM

☎️ 049 211 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim