PANASONIC DMR EX88 DVD RECORDER

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET PANASONIC DMR EX88 PANASONIC ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE POSEDON DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL HDMI DALJE LEXUES TE KARTELES SI DHE KAPACITET HARD DISC 400 GB JU MUREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim