SAMSUNG DVD V5000

Shitet nga: faruk 07 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet Samsung dvd plejer dhe vhs recorder paisja eshte ne gjendje te rregullte pune punon me 110 dhe 220 volt eshte sistem amerikan NTSC.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim