SAMSUNG MM-DG36I

Shitet nga: faruk 09 Tet 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
Ne gjendje te rregullte posedon hyrje aux usb hdmi ipod te gjitha daljet i punojne ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim