SONY HCD-RH1000

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET SONY HCD-RH100 , DVD RECORDER ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE POSEDON HDD 160 GB SI DHE ESHTE 5.1 DOLBY SURRAUND JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim