SONY RDR HX 820

Shitet nga: faruk 07 Tet 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Video dhe DVD
SHITET DVD RECORDER SONY RDR HX 820 ME DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL
SONY ESHTE ME HDD 160 GB SI DHE POSEDON HDMI DALJE , JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim