u shit,flm merrjep...DVD Xpress..

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 10 Qer 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
E sapoardhur prej Gjerm.ne gjendje OK... DVD Xpress qe po sherbejka per konvertimin e videove etj..prej kasetave ne CD etj...si dhe prej kompjuterit...(pak jam n'ngjarje me kete lemi) ...Vjen me t'gjitha kabllot qe i duhen plus me CD+liber udhezuesin e vet...Flm ne mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim