Video

Shitet nga: shitesi 29 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video dhe DVD
shes videon shum pak i perdorur po thuajse i ri i firmes philips . Tel: 049-281-810 / 044-272-104

qmimi 25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim