DVD Recorder

Shitet nga: Ramiz 19 Korr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Video dhe DVD
Panasonic DMR-EH65
Panasonic DMR-EH57
Panasonic DMR-E50

Te gjitha jan ne gjendje te rregullt dhe jan te exportuara nga Zvicra.
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim