Blu-ray 3D

Shitet nga: Kujta 22 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shitet... Blu-ray 3D ... SAMSUNG ...
Eshte e kompletuar , i posedon te gjithat , si psh Wi-fi ... e shume e shume te tjera ...
Eshte e po sa ardhur nga gjermania ...
Ne gjendje perfecte shume pak e perdorur ...

Kush eshte e - i interesuar therrisni ne numrin 049 577 305 ...

Ju mire pres ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim