Dual screen portable DVD- per ker

Shitet nga: Faruk 09 Tet 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD me dy ekrana ne gjendje shume te mire shume pak te perdorur, eshte komplet me te gjitha qe vjen nga dyqani, dora e pare edhe qanten e dores e ka shih ne foto. Per me shume mos hesitoni te na kontaktoni ne 044506580 viber, whatsup etj
Faruk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim