Dvd per vetur me display

Shitet nga: Fehmi 03 Mar 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes dvd per veture display vetem se mbrenda nuk hyn ekrani i duhet me ja ndrru nje pjes po qmimi arsyshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim