DVD RECORDER PANASONIC

Shitet nga: Agron 22 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes DVD Panasonic me hard disk me 650GB DHE 12GB RAM memorje DHE vendin per SD Card po thujse e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim