DVD & VIDEO PHILIPS

Shitet nga: B.M Dje 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
SHES DVD DHE VIDEO NE NJË VEND 2 NË 1
*PHILIPS ORIGJINAL* E PERDORNE
DVD-ja ËSHT BLER E RE NE ANGLI. ESHT SHUME PAK PAK E PERDORNE E RUJTNE MIER NË GJENDJE TË RREGULLT VJEN KOMPLET ME DIGITRON SHIHNE NE FOTO
044911160


Text:
Dvd.video.muzik.aux.philips.panasonic.toshiba.jvc.
Sony.samsung.orion.lg.kastefon.pionir.kenwod.jbl.
Telefon.iphon.llaptop.kompjuter.vetura.autopjes.vw.
Motorr.skuter.biciklet.biqiklet.kamion.autobus.man.
Iveco.mercedes benz.setra.volvo.audi.bmw.vw.golf.
Passat.touran.tiguan.touareg.polo.bora.seat.skoda.
Nissan.hyundai.kia.mitsubishi.toyota.honda.suzuki.
Subaru.pajero.isuzu.renault.pezho.peugeot.citroen.
Rover.land rover.range rover.dacia.fiat.alfa romeo.
Paisje shtëpiake.paisje për zyre.mjete pune.bosch.
Aeg.flex.miele.flex.miele.siemens.eletrolux.einchell.
Grundig.beko.gorenje.ariston.banes.banesa.shtëpi.
Shtepija.lokal.garazh.garazha.troje.mobilje.dollap. komod.tabolin.tavolina.karrik.karrika.sofa.krevat. shtrat.telefon mobil.etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim