GRUNDIG^

Shitet nga: G.G 15 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-   29 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
SHES Videon me -kasetTel mob 044911160


Text:
Video.dvd.tv.aifon.iphon.muzik.zmadhues.zerim.
grundig.philips.lg.samsung.panasonic.toshiba.jvc.
sony.sony ericson.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim