iphone 5

Shitet nga: ? 03 Mar 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 30 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
iphone 5 i zi 16 giga ne gjendje te mir po ashtu i rujtum mesatarisht

Viber +38649694001

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim