Mini kamer digitale e re samsung

Shitet nga: arsim 18 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 11 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
kamera samsung e re pa perdor e vogel mini kamer digitale ndrrim i mundshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim