Portable DVD me LCD display (ekran)

Shitet nga: Faruk 09 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD portable ne gjendje perfekte, eshte komplet me te githa qe vjen nga dyqani, i bler ne Londer, dora e pare. Qanta e dores edhe te tjerat shih ne foto. Per me shume mos hesitoni te na kontaktoni ne tel: 044506580 viber whatsup etj.
Faruk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim