Radio Dvd per kerr

Shitet nga: Beny 17 Maj 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes Dvd per kerr , dividija i lexon Dvd, Dvix , Cd , ka Sde kart , Usb etj.
Esht ne gjentje shum te mir , mundeni me ardh me pa e me provu .
Ju mirpresim ne 044 340 450
Ne viber + 37744340450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim