Shes dvd cd

Shitet nga: S.s 22 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
dvd cd PHILIPS ORIGINAL e re
Mund t lidhet me HDMI USB Cabloo
Eshte e njejta si ne foto
Shitet per arsye Mosperdorimi
Qmimi20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim