Sony 3 i ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Besi 17 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Sony 3 shum i rujtun pa qip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim