Sony DVD Recorder dhe HDD Recorder

Shitet nga: Sony DVD Recorder dhe HDD Recorder 22 Pri 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes Sony DVD Recorder dhe HDD Recorder me Hard Disk 160GB ne gjendje shume te mire, pothuaj se i ri. Vjen komplet me digitron.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim