DVD MICROSPOT

Shitet nga: D.A. 02 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
DVD Microspot, portable me USB SD card, MIc dvd, TWIN 7 me bateri mbushes 12 V.
Perdoret per automjete, autobus, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim