DVD per vetura

Shitet nga: x 04 Shk 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Jan ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura .Perdoren ne vetura ne ulset mbrapa per te shikuar ndonje filum apo diqa tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim