Portable DVD PLAYER

Shitet nga: D.A. 02 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Eshte DVD player ne gjendje te rregullt, me mbushes te vetin 12 V. I pershtatshem per auto, autobus etj.Ka porte USB, audio, video dalje, phone connection etj. DIVX, MPEG4 DVD VIDEO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim