Tv

Shitet nga: Toni 12 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Video dhe DVD
Shes plazma grunding 48 ich full hd. Smart tv internet wi-fi etj.. Bejm ndrrime me iphone 6 ose 5s..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim