Kamere SONY

Shitet nga: Afrim 03 Mar 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 34 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Video dhe DVD
Shesim kameren Sony asht ne gjendje te rregull e ardhur nga gjermania defekt nuk askund veq baterin dhe adapterin nuk e ka. Per qdo informat ne tele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim