AKSESORË per FOTO dhe VIDEO - te reja + transport

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR   9 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
AKSESORE TE NGRYSHEM PER FOTOGRAFI DHE VIDEO PER ME SHUME SHIKO FOTOT OSE NA KONTAKTONI NE +37745613993 OSE NA VIZITONI NE DYQANIN TONE NE FERIZAJ - QENDER RRUGA DESHMORWET E KOMBIT AFER KEKUT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim