DUAL Batery charger per SONY NP-F 970 550

Shitet nga: SHQIP SHOP Dje 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
DUAL BATERY CHARGER TROY
Made Germany
Mbushes per bateria SONY NP-F te gjitha modelet dhe madhesite
tagg // SONY Sony kamera camera Kameraman kran tripod Bateri Batery flash LENS lens canon nikon panasonic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim