HXR-MC1500P

900 EUR

1 050 EUR

Shitet nga: Genc 01 Gush 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Video kamera
SONY HXR-MC1500P
(AVCHD FX (24 Mbps) 1920 x 1080/50i / 16:9) me cante dhe me 2 bateria origjinale .

Fotografit jane origjinale ......


Leaflet
Në fillim