JVC GY HD 110 Cam,., Stativ, Akku, Ladegerät Mikro

Shitet nga: VLLAZNIM Sot 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
Shes Cameren e lartshenuar ne gjendje Excellente dhe 100 % O.K
Tani per momentin gjendem ne Kosov per pushime dhe mmund te me kontaktoni ne 044 978296 ose ne whattsap apo viber ne numer te gjermanis +4917684920143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim