LED Yongnuo AIR pto 300 SLIM - I RI - 30%

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Video kamera
LED Yongnuo AIR pto 300 SLIM I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA VIDEO KAMERAT SI DHE PER STUDIO XHIRIME ME NDRIQIM TE LARTE DHE EFIQIENT
NA VIZITONI NE DYQANIN TONE FACEBOOK SHQIP SHOP OSE TEL +383 45 613 993
TAGG // SONY sony panasonic kamera sony DSLR camera kamera Dasma Kran Studio Blic Led led ring etj canon 5d 6d 7d etj lens canon 5d nikon d810 nikon 5200 tripod kamera kran crane
stabilizer printer foto studio ekran etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim