Sony NX100

1 200 EUR

Shitet nga: Genc 12 Shk 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Prodhimet
Video kamera
Sony HXR-NX100
Kamera eshte shume pak e perdorur.Vjen me te gjitha paisjet ne kuti,(plus 1 bateri,Canta ).

CKA VJEN:
- KAMERA SONY HXR-NX100
- BATERIA SONY NPF770 INFO-LITHIUM
- CHARGER AC-L100
- TELE PILOT
- USB KABLLO DHE KABLLOT TJERA
- GOMA PER VIEWFINDER
- SANDISK 64GB EXTREME


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione