Kamera te siguris HIKVISION

339 EUR

Shitet nga: adnan 21 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhimet
Video kamera
Bëjm shitjen dhe montimin e të gjitha kamerave të siguris nga Brendi HIKVISION me qmime tejët të arsyeshme!
Gjithashtu instalojm,Alarm kunder vjedhjes, Alarm kunder zjarrit, access control dhe video-interfoni
Kamera 2MP FullHD
1) 1x DVR 4 ch, 2 megapixel per kanal (DS-7204HQHI-K1)
2) 4x Kamera dome IR 20 metra, 2 megapixel (DS-2CE56D0T-IRMMF)
3) 1x HDD 1TB/3.5-Inch / 7,200 RPM / SATA (DT01ACA100)
4) 1x Power supply DC 12V - 10A (CP1207-10A)
5) 4x BNC, konektor DC dhe kuti muri
6) 100meter Kabell me furnizim te rrymes (RG59)
------------------339€----------------------------------

Nr kontaktues 049580184
viber +38349580184
P.S. na gjeni ne facebook me: https://www.facebook.com/Alarma.kamera/
Leaflet
Në fillim