Sony NEX - FS700E Me modulin 4K

1 300 EUR

Shitet nga: Jeanne 13 Qer 06:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Prodhimet
Video kamera
Sony NEX - FS700E Me modulin 4K në gjendje të shkëlqyeshme.
Përdor një dorë të mbushur me kohë dhe të trishtuar për ta parë atë të shkojë. Disa gërvishtje në pikturë, por gjithçka shkon mirë.
Nenet e përfshira:
Rasti i kameras
3 Sony 2NP-F970 / B
Viewfinder (2 të mëdha dhe 1 medium) Viewfinder
Mikrofoni i Sony Kit
Tendë
era për mikro Attachments
Dorezë elektronike (funksione të shumëfishta si buton regjistrimi)
Dorëzo dhe vida
Telekomanda (për të kontrolluar kamerën pa prekur manualisht funksionet)
Kabllo USB
Software CD
Metal case (me artikuj që përshtaten në mënyrë të përkryer me shkumë.)
Kutia origjinale.
Mos hezitoni të më kontaktoni.
Faleminderit shumë.
Jeanne
Leaflet
Në fillim