DJI Fantazmë 3 Profesionale RC Rri me 4K kamera

360 EUR

Shitet nga: pblack 01 Sht 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Video kamera
Një krejt të reja, të papërdorura, të pahapura, të padëmtuar artikull në paketimin origjinal
E vërtetë dhe 100% Origjinale, dhe vjen i plotë me pajisje të plotë të mbyllura në kuti
me 12 muaj garanci dhe bill.
Leaflet
Në fillim