2 kamera Sony FX1 HDV + paisjet percjellëse

Shitet nga: Hajro Fetahu 01 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 100 EUR   1 650 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shiten dy kamera te posa ardhura nga Gjermania

Kamerat jane te llojit SONY FX1 HDV dhe jane ne gjendje shume te mire. Kamerat jane me kasete !

Vijne me pjeset percjellese baterija, adaptera dhe qantat te cilat jane te kualitetit shume te mire.

Kamerat mund te provohen lirisht nga kushdo qe eshte i interesuar.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim