4 Kamera me DVR hardisk 500 giga

Shitet nga: Belg 29 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shes 4 Kamera me DVR ,hardisk 500 Giga , maus ,adapter dhe komandues. Te gjitha jane ne gjenjde te rregullt , cmimi nuk diskutohet per me shume info kontaktoni ne numer telefonit 049 414 966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim