Aparat(kamer)

Shitet nga: XXXXX 26 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 19 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shes 2 aparata ne gjendje te rregullt te sapo ardhur nga suedija jon firm suedeze olympus dhe samsung fotografin e kan shum te pastert per me shum infortmata kontaktoni ne viber +38649714493 urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim