Film City

Shitet nga: Paisje 17 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Mbajtese per kamer dhe aparat
Osht e re
Me qmim t volitshem
Bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim