GoPro Hero6

Shitet nga: Blerim 13 Maj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 49 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shitet GoPro Hero6

!!!Vëmendje ,
Nese shitet me te gjith aksesoret si ne foto qmimi kap vleren e 430 € ,
Nese jeni te interrsuar vetem per kameren pa aksesoret shtese , qmimi i saj 300 €.
Go pro-ja eshte shume pak e perdorur dhe gjendjen e saj mund ta shihni ne fotografite e postuara.
Perfekt per Vlogs , xhirime ne uje , Fotografi me pamje te gjere (wide lens ).
Nese je Youtuber , bon vlogs ose je njeri i aksionit sporte etje po nuk po munesh me nxjerr video tmira ateher e ke e gjete kameren perfekte !
Mos hezito te na kontaktoni !


Nese je Marakli qe ku i specifikimet e Go Pros:
___________________________________________
Specifikimet :

Canon EOS M100 Mirrorless Camera with EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 is STM Lens, Black - Bundle with 16GB
CONNECTIVITYWifi, HDMI
ZOOM4K Video
SENSOR CMOS Sensor
BATTERYRechargeable, Li-ion Battery
RESOLUTION12 MP
-Other Accessories
ACCESSORIES INBOXGoPro Hero 6 Sports and Action Camera,USB
-Video
RESOLUTION AVAILABLE3840x2160 Pixels (2160p),1920x1080 Pixels (1080p HD),1280x720 Pixels (720p HD)
FPS2160p Frame rate : 601080p Frame rate : 24, 25, 30, 60720p Frame rate : 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim