Kamera HIKVISION dhe alarme SATEL

Shitet nga: adnan Sot 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Kamera me te mira ne treg!
Ne bejme shitjen e te gjitha llojeve te kamerave nga brendi Hikvision me pakic dhe shumice, gjithashtu kryejm edhe sherbimet e montimit, konfigurimit dhe mirmbajtjes se sistemeve te vezhgimit
gjithashtu dhe sistemeve te siguris me Brendin Satel nder me te perdorurit ne EU me qmime konkurente.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim