Kamera somy 2500

Shitet nga: Erhan 16 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera mc 2500
Dy bateria adapter dhe nje memory cart 32 gigave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim